Stiprus ir viliojantis kavos kvapas, kuriam sunku atsispirti…

Šią mintį išsakė gerbiami Ispanijos specialistai Jorge Llopis Guillen ir Juan Christobal Gilabert Mengual besilankydami mūsų kavos skrudinimo įmonėje Ispanijoje. Jorge ir Christobal pirmiausia atkreipė dėmesį į tradicinį kavos skrudinimo būdą, kuris trunka ilgiau nei įprastas, tačiau tokiu būdu išgaunamas ir išlaikomas unikalus ir subtilus skonis.

Jorge ir Juan labiausiai domėjosi žaliosios kavos, kurią sudaro 50 % skrudintos plautos arabikos ir 50 % žalios, specialiai apdorotos, plautos arabikos, apdorojimo ir gamybos procesais. Jie puikiai įvertino subtilaus skurdintos kavos skonio ir žaliosios kavos, kurioje yra kofeino, o taip pat išlaikytos visos savybės, sintezę. Kofeino ir chlorogeno rūgšties, kurios yra žalioje kavoje, kombinacija ją paverčia efektyviu natūraliu vaistu, gerinančiu virškinimą bei skatinančiu širdies ir nervų veiklą.

Jorge ir Juan pažymi, kad žmonės kava mėgaujasi visame pasaulyje. Kava yra vienas iš populiariausių gėrimų, o jos išskirtinį poveikį žmogaus organizmui tiria viso pasaulio specialistai. Jeigu nuspręsite paragauti žaliosios arba grynos skrudintos kavos, dabar galėsite pasimėgauti EKO ŽALIOJI KAVA ARABIKA prekės ženklo kava. Jorge Llopis Guillen ir Juan Christobal Gilabert Mengual bendradarbiauja su pirmaujančiais įvairių sričių specialistais, dirbančiais kavos vartojimo ir kavos poveikio žmogaus organizmui srityse.