FIT-KAVA “GRYNA”

-RINKOS NAUJIENA;

-MALONAUS IR GAIVAUS PIETRYČIŲ CINAMONO SKONIO MALTA EKOLOGIŠKA ŽALIOJI KAVA;

-AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS SPECIALIAI APDOROTA PLAUTA ARABIKA;

-PRODUKTAS SKIRTAS SVEIKATAI, GROŽIUI IR LIEKNĖJIMUI;

-IŠSKIRTINĖ DOVANA SAU ARBA SAVO DRAUGŲ NUOSTABAI ĮVAIRIŲ ŠVENČIŲ PROGAI!

VERTA PARAGAUTI IR PRADĖTI NAUDOTI! DARYKITE UŽSAKYMĄ EL.PARDUOTUVĖJE!


100% ŽALIA MALTA KAVA PAGARDINTA CINAMONU-1

Parduotuvė

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad žaliosios kavos pupelėse yra gausu chlorogeno rūgšties ir natūralių antioksidantų, kurie neišlieka, kai kava yra skrudinama aukštoje temperatūroje.Chlorogeno rugštis:

  • Reguliuoja cukraus kiekį kraujyje
  • Padidina endorfinų kiekį
  • Mažina svorį
  • Mažina migreną
  • Lėtina ląstelių senėjimą; Lėtina senėjimą

Atliktų tyrimų metu užfiksuotas teigiamas žaliosios kavos poveikis ir moterims, ir vyrams, kurių cukraus kiekis kraujyje yra normalus. Cukraus kiekio kraujyje reguliavimas yra labai svarbus ne tik diabetu sergantiems žmonėms, bet ir tiems, kurie nori kontroliuoti savo svorį. Chlorogeno rūgštis ženkliai sumažina gliukozės kiekį kraujyje ir apsaugo nuo riebalų kaupimosi. Šiuos tyrimus atliko Joe. A. Vinson, Scranton universiteto Pensilvanijoje chemijos profesorius, ir pristatė juos 245-ojo Amerikos chemikų draugijos nacionalinio suvažiavimo metu.

NUORODA: TYRIMAS

Tyrimo išvados: žalia kava – natūralus antioksidantas, stimuliuojantis riebalų apykaitą kepenyse, stabdantis riebalų įsisavinimą, organizmo senėjimo procesus, padedantis raumenų, širdies ir kraujagyslių veiklai. Pagalbinė medžiaga lieknėjimui – chlorogeno rūgštis, esanti žalioje kavoje, padeda normalizuoti ir palaikyti sveiką kraujo cukraus kiekį, neleidžia angliavandeniams virsti riebalais. Paskrudinus žalias pupeles aukštoje temperatūroje, ši rūgštis sunaikinama.

Be kofeino, mūsų kavoje yra dar 280 kitų medžiagų, tokių kaip chlorogeno rūgštis, niacinas, amino rūgštys, kurios yra naudingos žmogaus organizmui. Žalioji arbata yra stiprus antioksidantas, tačiau žalioji kava yra tris kartus stipresnė nei arbata. Tyrimai atskleidė, kad geriant žaliąją kavą sumažėja tulžies ligų rizika taip pat stimuliuojama smegenų veikla, dėl to sumažėja rizika susirgti Parkinsono liga, geriau įsisavinamos riebalų rūgštys, kurios yra raumenų energijos šaltinis, o svarbiausia tai, kad žalioji kava padeda kovoti su vėžiu bei širdies ir kraujagyslių ligomis.

SVARBU ŽINOTI

Gamyboje naudojamos technologijos turi labai didelę svarbą žaliosios kavos vartojimui: 1) kava turi būti aukštos kokybės, sertifikuota-ekologiška, plauta bei specialiai apdorota; 2) labai svarbus kavos malimo procesas ( žaliosios kavos arabikos sumalimo lygis turi būti toks pat smulkus, tolygus bei vienodas kaip ir skrudintos kavos ). Mūsų prekinis ženklas atitinka visus šiuos reikalavimus, tai įrodo kokybės ir ekologiškumo atitikimo sertifikatai išduoti Europos Sąjungos institucijų.