KAVOS APARATAS “PERLA SILVER”

Stilingas La Piccola “Perla Silver” kavos ir arbatos aparatas yra išskirtinis, ekskliuzyvinis ir vienintelis produktas rinkoje, kurio visas kaitinimo elementas ir mechanizmas yra pagamintas iš GRYNO SIDABRO.

  • Patogiam ESE pagalvelių naudojimui;
  • Aukščiausios kokybės skonio Espresso kavai ir arbatai;
  • Slėgis: 15 bar;
  • Svoris: 9 kg;
  • Energijos sąnaudos: 250 Watt;
  • Puikiam skoniui ir sveikatai viename;
  • Išskirtinė dovana savo draugų nuostabai įvairių švenčių proga.

 

“Apie sidabro naudą sveikatai”

Gamta pati sukūrė ir atidavė į žmonių rankas stebuklą – Sidabrą. Žinoma, kad sidabras, turi daugybę gydomųjų savybių. Sidabras yra randamas žmogaus kūno organuose – endokrininėse liaukose ir inkstuose, sidabras yra smegenyse ir kepenyse, ir kauluose. Todėl pageidautina, kad sidabras patektų į žmogaus organizmą, o tai reiškia, kad su maistu ir gėrimais turėtume sunaudoti iki 80 mikrogramų sidabro. Kai šio elemento organizme trūksta, prasideda šių organų ir jų sistemų problemos. Sidabras taip pat veiksminga priemonė išorės ir vidaus ligų gydymui – todėl labai pageidautina, kad jo į organizmą patektų pakankamas kiekis!

Sidabras – natūralus antibiotikas! Iš tiesų, net gerai žinomas medicinos mokslininkas Robert Seiner prilygino sidabringo vandens vartojimą galimybei kasdien įgyti antrą imunitetą. Gydomosios sidabringo vandens savybės buvo žinoma nuo seniausių laikų. Persų karalius Kyras naudojo geriamąjį vandenį , kuris buvo saugomas šventuose sidabriniuose induose. Be to, senovės persai žinojo, kad pasidabruotas vanduo patikimai apsaugo nuo visų ligų rūšių, paplitusių tuo metu. Sidabringas vanduo naikina daugelį bakterijų ir virusų. Sidabringo vandens tirpalo savybės yra plačiai pripažintos ir naudojamos daugiausia išsaugant geriamąjį vandenį.

Dar 1895, in chirurgijos praktikoje pirmą kartą panaudotas organinis sidabro druskos tirpalas kaip žaizdų antiseptikas. Įrodyta, kad geriausia sidabro citrato koncentracija yra 100-200 mg / l. Vėliau buvo taikoma sidabringas tvarstis kaip antiseptikas. Koloidinio sidabro naudojimas davė gerų rezultatų nukenksminant stabligės ir difterijos toksinus.”Sidabringas vanduo” buvo naudojamas vakcinų paruošimui. Konservuoti net vidurių šiltinės vakciną.

Rezultatai parodė, kad “sidabringas vanduo” ir sidabro druskos tirpalas efektyvus gydant virškinimo ligas, cholecistitus, gerklės ir akių uždegimus . Puikus anti-uždegiminių ir ūmių artrito, osteoartrito, lėtinio osteomielito, pooperacinio uždegimo pan. gydymo metodas. Dar XIX amžiaus pabaigoje pasaulyje garsi gydytoja Besnier savo eksperimentais įrodė , kad ant sidabro plokštelės difterijos virusas miršta po trijų dienų, Staphylococcus – po dviejų dienų ir vidurių šiltinės virusai žūsta po – 18 val.
Sidabro mikroelementas būtinas normaliai endokrininių liaukų, smegenų, kepenų veiklai. Esant 0,05-0,1 mg / L koncentracijos ji turi tiesioginį poveikį kraujui, teigiamą poveikį fiziologiniams procesams organizme.
Sidabras yra aktyvus prieš 700 rūšių bakterijų, virusų, grybelių ir parazitų – tokių kaip stafilokokai, streptokokai, bakterijos dizenterija, vidurių šiltinės ir kt.
INFORMACIJA FACEBOOK RASITE ČIA: https://www.facebook.com/SidabringaKavaIrArbata